Azi, 11 iunie 2015,  am disputat 2 meciuri amicale cu echipa CS United Cluj.

Primul meci am jucat in format 8+1 pe terenul F3 de dimensiuni 60X40. Am jucat 2 reprize de cate 25 de minute fiecare.
A fost un meci echilibrat, de lupta, am intalnit un adversar puternic. In prima repriza am avut putine ocazii, adversarii marcand de 2 ori din greselile noastre. In a 2-a repriza am jucat mai curajosi avand si noi ocazii de g
ol.
Am mai primit un gol dintr-un sut foarte frumos de la 20 de metri.

Al doilea meci am jucat 6v6 pe teren de 40X20. Am jucat 2 reprize de 25 de minute.
Am reusit un al 2-lea meci reusit, avand numeroase ocazii de gol. Meciul s-a incheiat la egalitate 1-1, la sfarsit fiecare jucator a celor 2 echipe executand cate un penalty.

Ambele meciuri s-au disputat sub spiritul FAIR-PLAY, au fost intrari tari, dar conform regulamentului. Felicit ambele echipe pentru daruirea si efortul depus.